top of page

O nás

Daver s.r.o. je velkoobchodní a distribuční společnost výtvarných potřeb. Fungujeme na slovenském a českém trhu již od roku 1996. Jsme distributorem značek které se rychle staly oblíbenými u našich zákazníků, a to zejména díky bezkonkurenční kvalitě a neustálým inovacím.

 

Na čem si dáme opravdu záležet je rychlost, kvalita, spolehlivost a individuální přístup k zákazníkovi. Pokud se řekne Daver, pak k Vám přijdou pravidelně školení obchodní zástupci, kteří vědí, co prodávají.

Našim partnerům přinášíme jednoduché a praktické řešení

Efektivní spolupráce

Nekomplikujeme. Našim zákazníkům a partnerům přinášíme jednoduché a praktické řešení s jednoznačně definovaným přínosem. Spolupráce s námi je intenzivní a efektivní, snažíme se vytvářet oboustranně prospěšný dlouhodobý vztah. Vždyť nejlepší řešení jsou vždy výsledkem společné práce a vzájemné výměny znalostí a zkušeností.

Malování akvarelem
Our Mission
718ghLGnLUL._AC_SL1500_.jpg

Důvěryhodnost a spolehlivost

Ve firmě Daver respektujeme a opravdu důsledně chráníme zájmy našich zákazníků a partnerů. Podobně vážně bereme i naše přísliby. Požadavky a přání našich zákazníků plníme vždy včas a potrpíme si i na požadovanou a právem očekávanou kvalitu. Slibujeme jen to, co můžeme splnit. A vždy to i dodržíme.

Anchor 1

Vztah k zákazníkům a přidaná hodnota

Každá naše služba se vždy váže s jistou přidanou hodnotou. Víme, že pokud chceme být úspěšní, musí být v první řadě spokojeni naši zákazníci. To se snažíme dosáhnout zejména neustálým zlepšováním kvality našich služeb.

Art Store
Anchor 2

Každá naše služba se vždy váže s jistou přidanou hodnotou

bottom of page